Avlu Dizisi Heves Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Avlu dizisi 2018-2019 sezona bomba gibi giriş yapıyor. Sevilen dizinin 2. sezona yeni karakterlerle muhteşem bir giriş yapacak. Gelen bilgilere göre Avlu dizisi 2. sezon için 7 yeni karakteri senaryoya dahil etti. Bunlardan ilki Avlu Dizisi Ayşegül karakteri olurken bir diğeri ise tecavüzcüsünü öldüren uyuşturucu bağımlısı Heves’tir. Avlu dizisi Heves kimdir? Gerçek adı ve karakter analizi?

Heves karakteri Avlu dizisinde 2. sezonda diziye dahil oldu. İlginç hikayesi ile dizinin önemli karakterlerinden birisi olan Heves karakteri Uyuşturucu bağımlısı genç bir kızdır. Heves karakterini canlandıracak oyuncu kim?

Kendine tecavüz eden bir adamı öldürdüğü için içeri girmiş içeridekilere ayak uydurmaya çalışacaktır. Hapishanede yine uyuşturucuya ihtiyaç duyacak ve bunu karşılamak için yancılık yapmaya başlayacaktır. Hatta uyuşturucu bulabilmek için bir çok kişiye de zarar verecektir.

Tıkla>>>  Evlilik Programlarının Saati Neden Değişti? Hangi Saatte Yayınlanacak?

Avlu Doktor Ayşegül Kimdir? Gerçek Adı ve Karakter Analizi!

Avlu dizisinde yeni bir karakter olarak giriş yapan Heves karakteri dizinin kilit isimlerinden. Karakteri canlandıracak oyuncunun kim olduğu yönünde bir çok yorum yapılsa da şuan için oyuncunun ismi belli değil.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Avlu Dizisi Heves Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler (1 Yorum)