Bir Zamanlar Çukurova Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede Gezilesi Görülesi Yerler

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2018 de atv ekranlarının vazgeçilmezi olmaya kararlı. Yeni sezonda final yapan dizilerin akabinde ekranlara merhaba diyen yeni dizilerden Bir Zamanlar Çukurova dizisi nerede çekiliyor konusu izleyicilerin akıllarında soru işareti bıraktı? Bir Zamanlar Çukurova seti nerede kuruldu?

Oyuncu kadrosundan dizi setine, dizi setinden dizide oyuncuların giydiği kıyafetlere kadar titizlikle seçildiği belli olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi çekim yerleri belli oldu. 1970’li yıllarda geçen dizi için özel çekim yerleri ayarlandığı gelen bilgiler arasında.

Dizi İstanbul’un bir kaç semtinde çekime başlayacak fakat dizinin devamı Adana da çekilecek. Dizi setinin Adana’da nerede kurulduğuyla ilgili net bilgi olmasa da dizinin özellikle Yamanlar çiftliği Adana’da bir bölgede bulunuyor. Diğer taraftan dizi seti ile ilgili bilgiler yoğun ilgiden dolayı çekimlerin aksamaması için gizli tutuluyor.

Tıkla>>>  Bizim Hikaye Hikmet Kimdir Gerçek Adı

Bir Zamanlar Çukurova Çalan Sarki – O Yâr Gelir kim söylüyor <<<tıkla

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Çalan Şarkılar Kim Yapıyor Jenerik Müzik

Adana’da özel bir platoda çekilen dizinin çekimleri için Yılmazlar Çiftliği özel olarak inşa edilmiştir. 8 süren inşaat çalışmaları ile Adana’da özel bir çiftlik platosu kurulmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 4 Şubat 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede Gezilesi Görülesi Yerler (4 Yorum)