Bir Zamanlar Çukurova Saniye Kimdir? Gaffur’un Karısı?

Saniye karakteri, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ilginç karakterlerinden birisidir. Yılmaz’ın asker arkadaşı Gaffur’un karısı olan Saniye, çiftlikte mutfaktan sorumludur. Performansı ile göz dolduran Saniye hakkından tüm merak edilenler sizler için sitemizde. Gerçek adı ne, oynadığı diziler?

Saniye özünde iyi birisidir. Ancak kocası Gaffur’un etkisinde kalabilen bir karakterdir. Çiftlikte işlerini kaybetme korkusuyla Yılmaz ve Züleyha’ya diş bilemektedir. Özellikle Züleyha‘yı konakta sıkıştıran ve onu sürekli tersleyen Saniye, Züleyha’ya konağı dar edecek gibidir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterini canlandıran oyuncu Selin Yeninci’dir. 1988 yılında doğan Selin Yeninci, 2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümünü bitirmiştir. 2012 yılında İstanbul Halk Tiyatrosu kadrosuna dahil olan oyuncu bir çok tiyatro ve dizide rol almıştır. Aynı zamanda seslendirme çalışmaları da yapan Selin Yeninci, lisede tiyatro bölüm başkanlığı yapmıştır.

Tıkla>>>  Kadın Dizisi Şirin Kim? Gerçek Adı Sevgilisi Ve Kısaca Hayatı

Bir Zamanlar Çukurova Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede Gezilesi Görülesi Yerler <<<tıkla

Haluk Bilginer ile Oyun Atölyesi’nde bir çok ünlü oyunda rol almıştır.2016 yılında Rengarenk dizisinde Neşe karakterini canlandırmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın