Çukur 2. Sezon Oyuncu Kadrosu, Yeni Gelen Oyuncular

Reytinglerde oldukça başarılı bir tablo çizen Çukur Eylül ayında yeni sezon stardını vermeye hazırlanıyor. Yeni sezonda oyuncu kadrosuna eklemeler yapan Çukur bomba transferlerle yeni sezonda da reytingleri saklayacak gibi. Peki sevilen dizi Çukur’un 2.sezon oyuncu kadrosunda hangi isimler olacak?

Show Tv ekranlarında ilk sezonu ile muhteşem bir çıkış yakalayan Çukur yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başladı. 33. bölümde sezon finali yapan dizi yeni sezonda da Show Tv ekranlarında olacak. Dizinin hikayesinde yapılacak olacak bazı değişikliklerle izleyiciyi ekranlara kilitlemeye hazırlanan dizide yeni sezonda yeni yüzler de görecez.

Özellikle diziye 2. sezonda 2 bomba ismin dahil edilmesi yapım şirketi tarafından görüşüldü. Bu isimlerden birisinin duayen bir isim olduğu gelen bilgiler arasında. Final yapan dizilerden de yan karaterlerin dizinin hikayesine uygun bir şekilde ilerleyen bölümlerde kadroya dahil edilmesi de yüksek ihtimal olarak görülüyor.

Çukur 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon Yayın Tarihi! için tıklayınız

Ayrıntılar en kısa sürede haberimizde olacak. Dizi ile ilgili kulislere düşen haberler, konuşulanlar knuşulmayanlar, bilinenler bilinmeyenler, hepsi ve daha fazlası sizler için haberimizde. Bizi takipte kalın. Yeni sezon oyuncuları belli oldukça yazımıza eklenecektir.

Tıkla>>>  Çukur Selim'in Hapisteki Oğlu Akın Kimdir?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur 2. Sezon Oyuncu Kadrosu, Yeni Gelen Oyuncular (2 Yorum)