Çukur Dizisi Cumali Kimdir? İdris’in Hapisteki Oğlu Kim?

Çukur dizisi Show Tv ekranlarında muhteşem bir kadro izleyici ile buluştu. Dizide oldukça ilginç karakterler var. Bunlardan biriside İdris Koçovalı’dır. İdris Koçovalı’nin haspisteki oğlu olan Cumali dizide oldukça güçlü bir karakteri oynayacak. Peki kim bu Cumali? Hangi oyuncu canlandırıyor?

Cumali İdris’in en güvendiği oğludur. Hapse neden girdiği, birisini mi öldürdü yoksa İdris için bir suçumu üstlendi belli değildir. Ancak ortalık kızıştığında Cumali ortalığı kasıp kavuracaktır. Karakterle ilgili en güncel sizler için yazımızda. Evet sizlere bir kısa bilgi verelim. Cumali dizinin final sahnesinde ortaya çıkacak. Nasıl mı? İşte detaylar…

Bir güncelleme bilgisi girelim. Çukur Dizisinde İdris’in oğlu Kahraman, Vartolu tarafından öldürülmüştür. Cumali ise diziye Kahraman’ın ikiz kardeşi Cumali karakteri olarak giriş yapacağı daha önceden söylemiştik. Ancak son dakika bilgisi ile tüm detaylar baştan değişti. Gerçekte Mustafa Üstündağ cezaevindeki kardeş cumali olarak diziye giriş yapacaktı. Ancak oyuncu Mustafa Üstündağ ile bazı anlaşmazlıklar yaşandı ve başarılı oyuncu dizinin ana castından çıkartıldı. Normalde Show Tv’nin resmi sitesinde Çukur dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Mustafa Üstündağ şuan o lisede olmadığı dikkatlerden kaçmadı. Peki Cumali kim? Belli oldu mu? Müjdeli haber bizden olsun. Evet Cumali karakteri belli oldu. İşte o isim.

Tıkla>>>  İçerde’nin Sarp’ı, Çağatay Ulusoy, Gerçekten Çukur Dizisine Gelecek mi?

Kahraman kadın meraklısı bir karakterdir ve ailenin zayıf halkası olarak bilinmekteydi. Bu anlamda Vartolu’nun açık hedefi olmuştur. Şimdi ise hafif bir makyajla Kahraman’ın hapisteki abisi-ikizi olarak diziye giriş yapacak olan Mustafa Üstündağ’ın yerine Cumali karakterini kimin oynayacağı hala merak konusu. En son bilgilere göre Cumali karakterini canlandıracak olan Erkan Avcı olduğu söylenmişti. Ancak sevilen oyuncu Payitaht dizisine giriş yapınca bilginin doğru olmadığı ortaya çıktı. Peki Cumali karakterini canlandıran oyuncu kim? 

Daha önce diziye bir çok karakterin gireceği bilgisi gelmişti. Cumali kim sorusu hala en çok sorulan sorulardan. Bu konu ile ilgili pek çok iddia da ortaya atıldı ve hala da atılıyor. Hatta diziye Çağatay Ulusoy’un gireceği bile söylendi. Ki kendisi Netflix’te yayınlanacak olan bir Türk dizisi için anlaşmış olmasına rağmen. Konu ile ilgili hazırladığımız, Çağatay Ulusoy gerçekten Çukur’a gelecek mi başlık yazımızı buradan okuyabilirsiniz. Peki kim bu Cumali? Ne zaman diziye girecek?

Tıkla>>>  Çukur 20. Bölüm Fragmanı-Salih Oğlum!(12 Mart Pazartesi)

Çukur Dizisi Cumali Ne Zaman Diziye Giriş Yapacak? İşte Detaylar<<<tıkla


Dizide daha öncede dediğimiz Gibi Mustafa Üstündağ’ın oynayacağı rol ne yazıkki anlaşmazlık nedeni ile iptal edilmiştir. Şimdi ise yapım şirketi diziye Cumali karakterini canlandıracak ve o role yakışan bir ismin peşinde. Ancak karakterin diziye dahil olmasına daha var gibi. Neden? Çünkü yeni karakterlerin diziye dahil olması ile senaryoda bazı değişikliklere gidildiği belli. Emrah karakterinin diziye girmesi ve Selim’in vurulması dizide güç dengelerini yeniden oluşturdu. Vartolu ve İdris’in yüzleşmesi de buna eklendi.

Vartolu safını Çukur’dan yana kullanacak çünkü Beyefendinin onu öldürmek istediğini biliyor. Yani en azından kısa vadede Cumali karakteri diziye dahil olmayacak. Dizi şimdilik Baykal-Emrah cephesiyle Yamaç-İdris-Vartolu cephesinde devam edecek. Ancak ilerleyen bölümlerde Cumali karakteri diziye girecek. Kim canlandıracak, orası biraz muallakta. Çünkü en az Mustafa Üstündağ gibi role yakışan bir ismin bulunması gerekir. Konunun takipçisiyiz. Belli haber kaynaklarımız var. Cumali karakteri ile ilgili bilgiler geldikçe haberimiz güncellenecektir. Şunu da söylemekte yarar var, Cumali karakterini canlandıracak oyuncunun Ufuk Bayraktar olduğu yönünde ciddi bir eğilim var. Kendisi Vatanım Sensin dizisindeki Dağıstanlı rolündeydi ve ölerek diziden ayrılmıştı. Kısaca role en uygun kişi olduğundan olasılık yüksek diyebiliriz.

Tıkla>>>  Çukur Dizisi Vartolu ile Yamaç Kardeş Mi? Vartolu, İdris'in Oğlu Mu?

Çukur’un Yeni Dövmesinin Anlamı Ne? Sembol Ne Anlama Geliyor? <<< Tıkla Öğren

 

Yine role en yakın isimlerden biriside daha önce Söz dizisinde Hafız karakterini canlandıran Mustafa Yıldıran’dır. Kendisi daha önce Çukur gibi fenomen olan İçerde dizisinde Mestan karakterini canlandırdığı için Cumali karakterine yabancı da değildir. Ek olarak kardeşi de şuanda Çukur dizisinde Kemal karakterini oynayan Uğur Yıldıran’dır. Sizce Cumali rolüne en yakın isim hangisidir. Sizce Cumali karakterini hangi oyuncu canlandırmalı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Cumali Kimdir? İdris’in Hapisteki Oğlu Kim? (55 Yorum)