Egenin Hamsisi Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Konusu

Trt yaz sezonunda ekrana getirmek üzere sürdürdüğü dizi hazırlıklarına bir yenisini daha ekledi. Kanal Miras dizisinin ardından şimdi de Ege’nin Hamsisi isimli yeni diziyi izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Komedi ağırlıklı bir dizi olması beklenen Ege’nin Hamsisi oyuncu kadrosu, konusu ve diziyle ilgili diğer detayları haberimizde paylaşacağız.

Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı dizinin senaryo hazırlıkları devam ediyor. Daha önce Meryem, İnadına Aşk, Hanım Köylü, Kızıl Elma ve Güzel Köylü gibi projelerde imzası bulunan ünlü yönetmen Mustafa Şevki Doğan bu iddialı projenin başında yer alan isim.

Yaz aylarında izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak Ege’nin Hamsisi, içten, samimi ve doğal köy yaşantısını izleyenlere en eğlenceli yönüyle ele alacak. Ege’nin Hamsisi dizisi için hem usta oyuncuların hem de genç isimlerin yer aldığı başarılı bir kadro oluşturuluyor. Ege’nin Hamsisi dizisi oyuncu kadrosu henüz netleşmedi. Açıklanır açıklanmaz sayfamız yer alacak.

Trt yaz aylarında dram yada dramatik dizilerin dışında daha çok komedi dizilerini ekrana getiriyor. Ege’nin Hamsisi de komedi kategorisine giren bir dizi projesi olacak. Kalk Gidelim ve Aslan Ailem dizilerinin sezon finali yapmasının ardından oluşan boşluğu Egenin Hamsisi dizisiyle kapatacak.

Tıkla>>>  Yasak Elma Lal Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Egenin Hamsisi isminden de anlaşıldığı gibi Ege’nin muhteşem manzarasında çekilecek. Konusu yanında manzarası, doğası ve havası da izleyenlere büyük keyif verecek.

Ege’nin Hamsisi oyuncu kadrosu yakında haberimizde.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın