Elimi Bırakma Dizi Kıyafetleri ve Markaları Fiyatları? Azra’nın Giydiği Kıyafetler

TRT 1 ekranlarında yepyeni bir dizi daha seyirciye merhaba dedi. Elimi bırakma dizisinin yetenekli ve başarılı oyuncularının yanında dizide giyilen kıyafetler de merak konusu oldu. Dizide Batuhan Ekşi,Cemre Gümeli, Seray Gözler, Alina Boz ve Dolunay Soysert son olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yakışıklı oyuncusu Sinan yani Alp Navruz da dahil oldu. Dizide en çok merak edilen konu Alina Boz’un kıyafetleri oldu. Elimi bırakma dizi kıyafetleri özel olarak Elimi bırakma Azra’nın kıyafetleri ve markaları en çok aranan konular arasında.

1998 Moskova doğumlu olan genç güzel oyuncu Alina Boz küçük yaşlarda tiyatro eğitimi aldıktan sonra televizyon dünyasına Hızlı adım attı. Cesur Hemşire dizisi ile kendini tanıtan Alina Boz 2016 2016 yılında Altan Dönmez’in yönettiği Paramparça dizisinde de kendini göstermişti. Sevda’nın bahçesi dizisinde Defne karakteri ile ekranlara gelen Alina Boz Şimdi ise Azra Güneş karakteri ile Elimi Bırakma dizisinde rol alacak.

Elimi Bırakma dizi kıyafetleri ve markaları her bölümde dikkat çeken hangisi ise özellikle onu baz alıp buradan sizlerle paylaşacağız. Sizin de özellikle markasını öğrenmek istediğiniz elimi bırakma dizi kıyafetlerinden hangisini isterseniz yorum kısmında bizimle paylaşırsanız sizler için araştırıp istediğiniz kıyafeti elbiseyi markasını fiyatını söyleyebiliriz.

Şimdiden size iyi seyirler diliyor Elimi Bırakma dizisi için yüksek reytingler bekliyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elimi Bırakma Dizi Kıyafetleri ve Markaları Fiyatları? Azra’nın Giydiği Kıyafetler (3 Yorum)