Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizideki Mekanlar Nerede?

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Bir Umut Yeter dizisi oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşince dizi seti de kuruldu ve çekimlere başlandı. Başrollerde Tolgahan Sayışman’ın ve Hazal Subaşı’nın yer aldığı Bir Umut Yeter dizisi nerede çekiliyor dizi seti nerede dizi setine nasıl gidilir gibi izleyicilerin aklında soru işareti oluşturabilecek konulara haberimizde yer verdik.

MF yapım imzalı proje olan Bir Umut Yeter senaryosu Melis Civelek tarafından yazılmıştır. Yusuf Pirhasan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Bir Umut Yeter dizisi izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor.

Dizinin Konusu ise genç yaşta malulen emekli olmak durumunda kalan Yılmaz’ın hayata küsme hikayesi olacak. Eşi Elif ile yaşadığı zorlukları senaryoya taşıyacak olan Bir Umut Yeter dizisi çekimleri İstanbul’un belirli semtlerinde gerçekleştirilecek.Fakat bir süre sonra Fethiye Köyceğiz civarında çekimler yapılacaktır.

Tıkla>>>  Dostlar Mahallesi Aykut Kim? Gerçek Adı, Sevgilisi, Oynadığı Diziler

Bir Umut Yeter dizisi manzaraları ile izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Özellikle Fethiye Köyceğize gidenler ayrı merak ediyor gitmeyenler ise hiç görmediği yerler olduğu için ayrı merak ediyor. Gidenler gittikleri yerleri dizide görünce heyecanlanırken gitmeyenler ise muhteşem manzaranın büyüsüne kapılıyor. Ve Bir Umut Yeter dizisi dizi setine gitmek için yola koyuluyor.

Bir Umut Yeter dizisi aslında Hakkari’de çekimleri başlamış gibi gösterilse de çok kısa geçecek Hakkari sahneleri için Hakkari’ye gidip dizi setini kuracak halleri yok. Çekimler burada bir köyde gerçekleşecek. Yüzbaşı Yılmaz karakterini canlandıran Tolgahan Sayışman burada çıkan çatışma sonrasında aldığı yaradan ötürü malülen emekli edilecek. Hem çıkan çatışmadan duyduğu pişmanlık hem de malulen emeklilik onu hayata küstürecek. Daha sonra kendisini deniz kenarına atacak burada eşi Elif ile birlikte başlayan hayat hikayesindeki zorluk ve mücadeleyi eşine olan bağlılığı ile atlatacak.

Tıkla>>>  Star TV Ramazan Bereketi Sunucusu Halil Necipoğlu Kim?

 

Bir Umut Yeter Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Tüm Karakterler

Bir Umut Yeter dizisinin Fethiye Köyceğiz kısımda geçen çekimleri için merak ettiğimiz konuları merak ettiğiniz yerleri mesaj kısmından bize sorabilirsiniz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.

Bir Umut Yeter Elif Kimdir? Karakter ve Oyuncu Analizi

Bir Umut Yeter Tanıtım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın