Hayat Işığım Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Tüm Karakterler

MF Yapım’dan yeni bir dizi geldi. Daha önce Seviyor Sevmiyor, İlişki Durumu: Karışık, Seven Ne Yapmaz,  Kadın, Kalp Atışı ve Anne gibi dizilere imza atan MF Yapım ‘ın yeni dizisinin ismi ‘Hayat Işığı‘ olarak belirlendi.. Senaristliğini Melis Civelek’in yapacağı Hayat Işığı dizinin oyuncu kadrosu na ilişkin tüm detaylar haberimizde.

Hayat Işığı dizisi oyuncuları ile ilgili çalışmaların gizli bir şekilde devam ettiği bilgisi kulislerde konuşuluyor. Casting çalışmalarının devam ettiği dizi Hayat Işığı, yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Hayat ışığı dizisinin kanalı henüz belli değil. Mekan ve oyuncu seçimi devam eden dizinin ayrıntıları geldikçe haberimiz devam güncellenecektir. Bizi takipte kalın.

Yapımcı Fatih Aksoy ile televizyoncu Faruk Bayhan’ın kurduğu MF yapım tarafından hazırlanan Hayat Işığım dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.  Hayat ışığım dizisi hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken oyuncu kadrosu da özverili bir şekilde hazırlanıyor. Türk oyuncu kadrosunda kimler var hangi oyuncular dizinin kadrosuna dahil olacak?

Bildiğiniz gibi Kanal D yeni sezonda çok fazla dizi ile gündeme gelmek istemiyordu.   daha çok eğlence programları ile kanalın yayın akışını hazırlayan ekip Sadece bir iki tane diziyi kanala dahi edecek.   bu dizilerden birisi de büyük ihtimal Hayat ışığım dizisi olacak.

Hayat ışığım dizisi 2017 yazında yayıncı bulamamaktan ve yayın hakları gibi sorunlarla rafa kalkmıştı. M.Civelek’in senaryosunu Kaleme aldığı dizinin hazırlıkları bu sene yeniden başladı. Gelin oyuncu kadrosu tekrar gözden geçiriliyor ve cast çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Şu an için dizinin kadrosunda netleşen bir isim ne yazık ki yok. İsimler netleştirici yazımız altında sizlerle paylaşacağız. Bizi takipte kalın.

Hayat Işığım Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin kadrosu henüz açıklanmadı. İsimler belli olduğunda hemen yazımıza eklenecektir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Temmuz 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın